Klimatyzatory Daikin model Sensira
Klimatyzatory Daikin model Sensira
Klimatyzator Daikin Sensira+ to jednostka naścienna oferująca jeden z lepszych stosunków jakości do ceny. Nieprzerwana praca klimatyzatora który pracuje około 2 godzin to mniejsze zużycie energii elektrycznej niż podczas jednego cyklu prania i suszenia. Systemy Daikin są niezawodne oraz niedrogie w utrzymaniu oraz dobre dla środowiska, dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego R32. Wybór produktu z czynnikiem chłodniczym R-32 zmniejsza oddziaływanie na środowisko i wysoka efektywność energetyczna zyskuje obniżeniem rachunków za energię.
Charakterystyka klimatyzatora Daikin Sensira+
Jednostki zewnętrzne Daikin Sensira+ charakteryzują się łatwym sposobem zamontować na dachu, tarasie lub po prostu można umieścić na balkonie. Wyposażone są w wymiennik ciepła z zabezpieczeniem antykorozyjnym, które zapewnia większą odporność w trudnych warunków pogodowych. Płaski, nowoczesny panel przedni w klimatyzatorze Daikin idealnie nadaje się do każdego wystroju wnętrza i jest łatwiejszy w czyszczeniu dzięki prostej, niezawodnej konstrukcji. Sterownik online występuje jako opcja do dokupienia do zestawu klimatyzatora, umożliwiając sterowanie systemem klimatyzacji z każdego miejsca za pośrednictwem aplikacji przez sieć lokalną lub Internet. Dodatkową funkcją jest podgląd zużycia energii elektrycznej. Sprawność sezonowa do A++ w trybie chłodzenia jest efektem nowoczesnej inwerterowej sprężarki w jednostce zewnętrznej (agregacie).
Zestaw klimatyzatora Daikin Sensira+ zawiera:
- jednostka wewnętrzna o różnych mocach chłodniczych model FTXC-B
- jednostka zewnętrzna o różnych mocach chłodniczych model RXC-B
- do wysterowania klimatyzatorem dołączony jest pilot bezprzewodowy BRC52B66
Jak klient ocenił usługę
Filmy z realizacji - Klimatyzacja Warszawa
Zdjęcia z realizacji - Klimatyzacja Warszawa
Poza godzinami pracy biura skorzystaj z formularza
Nasze usługi
Z poradnika Went-Klima
Klimatyzatory kasetonowe – jak działają i czym się charakteryzują?
Cechą charakterystyczną klimatyzatorów kasetonowych jest to, że montuje się je w konstrukcji sufitów podwieszanych. Technologicznie są to bardzo dobre urządzenia, ale podobnie jak wszystkie pozostałe – nie są całkowicie pozbawione wad. Poniżej przybliżamy specyfikę tych sprzętów. Czytaj więcej »Ile kosztuje montaż klimatyzatora w mieszkaniu, domu?
Czasy, w których zamontowanie klimatyzacji w prywatnym domu czy mieszkaniu nie wchodziło w rachubę ze względów finansowych, bezpowrotnie odeszły do lamusa. Aktualnie systemy klimatyzacyjne nie są już tak drogie i coraz częściej znajdują zastosowanie wśród indywidualnych użytkowników, podnosząc komfort ich codziennego życia. Poniżej wyjaśniamy, jakie są orientacyjne koszty montażu klimatyzatora do domowego użytku. Czytaj więcej »Energooszczędna klimatyzacja typu INVERTER
Zgodnie z dyrektywą 209/125/WE Parlamentu Europejskiego producenci i importerzy sprzętu zasilanego energią elektryczną mają obowiązek podnoszenia efektywności energetycznej wprowadzanych do obrotu wyrobów. W odniesieniu do klimatyzatorów efekt jest taki, że preferowaną technologią stała się technologia inwerterowa (zamiast tradycyjnej typu włącz/wyłącz). Poniżej opisujemy działanie i przedstawiamy zalety klimatyzatorów typu INVERTER. Czytaj więcej »Klimatyzatory kanałowe – czym są i jak działają?
Zastosowanie klimatyzatora kanałowego to jedna z kilku możliwości uzyskania upragnionego chłodu w pomieszczeniach. Klimatyzacja tego typu sprawdza się na ogół bardzo dobrze, ale wymaga odpowiedniego rozprowadzenia instalacji. Stąd decyzję o chęci jej posiadania najlepiej jest podjąć na etapie budowy obiektu (względnie podczas poważniejszych prac remontowych). Czytaj więcej »Jak dobrać moc chłodniczą klimatyzatora?
Poprawny dobór mocy klimatyzatora to podstawa wydajnie działającej klimatyzacji w domu czy miejscu pracy. Urządzenie o zbyt małej mocy nie schłodzi powietrza w pomieszczeniu do wymaganej temperatury. Zaś sprzęt o mocy większej niż potrzebna, jest droższy w zakupie i eksploatacji. A jak dobrać klimatyzator do istniejących warunków? O tym poniżej. Czytaj więcej »Rekuperacja – czym jest i czy się opłaca?
W nowoczesnym budownictwie rekuperacja coraz częściej zastępuje tradycyjną wentylację grawitacyjną. Jest to rozwiązanie wydajniejsze, działające skuteczniej i pozwalające odzyskać pewną część energii cieplnej wytwarzanej do ogrzania budynku. Wprawdzie zakup rekuperatora generuje określone koszty, ale inwestycja zwraca się już po kilku latach. Czytaj więcej »
Zobacz nasze inne realizacje
Zapraszamy do naszego biura
ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa